1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Achievement

Diiplomas and certificates

Form of entrance

Contacts

phone/fax number: (044) 288-34-67
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mailingaddress: 01601, с.Kyiv,
Pyrohova street, 9, office - 5.5

on Faсebook fase1

Всього відвідувань

1793945
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
1504
3165
11567
1756525
69368
122086
1793945

Your IP: 46.229.168.143
Server Time: 2020-02-21 09:51:45

Електронні виставки архівних документів

проект на архівознавство з МатяшПротягом осіннього семестру студенти-першокурсники вивчали таку базову дисципліну спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» як архівознавство.

Що ж тепер, на порозі сесії, думають студенти про цей курс? З чим асоціюють дисципліну та як сприймають архівні установи?

Спочатку ми поставились до дисципліни досить скептично, адже мали упереджене та консервативне уявлення про архіви та їх працівників. Проте, науковці-архівісти (як справжні фахівці своєї справи) дуже швидко розвіяли цей міф. Завдяки професору кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Ірині Борисівні Матяш, ми переосмислили роль архівів у житті людей, націй та держав. Організовані Іриною Борисівною відвідини п’ятьох архівів міста Києва, дозволили нам по іншому подивитися на ці установи. Виявилося, що кожна з них має свою унікальну історію та свої неоціненні скарби, турботливо заховані від сторонніх поглядів та світла.

Архіви, які ми відвідали, були дуже різні, проте, визначальним для кожної установи був висококваліфікований та надзвичайно привітний штат архівістів. Директори архівів гостинно запрошували нас у саме серце підзвітних їм установ – у архівне сховище, де з вогником в очах розповідали про наявні експонати та їх важливість для майбутніх поколінь. Ближче до кінця семестру ми зрозуміли, що людей, а особливо молоде покоління, необхідно залучати до знайомства та співпраці з архівами.

Архів – це справжня машина часу, за допомогою якої можна віддати минуле та спрогнозувати майбутнє. Кожен,  хто захоче самовдосконалитись, здобути нові знання, стати всесторонньо розвинутим і освіченим,  повинен час від часу навідуватись у архіви. Тому долучаймося до  співпраці, відвідуймо архіви та бережімо нашу історію.

Окреме спасибі нашому викладачу – проф. Ірині Борисівні Матяш за чудовий досвід та отримані знання. Саме Ви прищепили нам любов до архівів і дали змогу здобути знання на практиці.

Амалія Варданян, Зоряна Гергарт, студентки 1 курсу

спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

 проект на архівознавство Сташукпроект на архівознавство Сташук1

Електронна виставка архівних документів "Біль Криму", виконавці: Сташук Ніна, Сташук Оля, 1 курс (за скороченою формою навчання);

 проект на архівознавство Зорянапроект на архівознавство Зоряна1

Електронна виставка архівних документів "Червоний ренесанс" виконавці: Зоряна Гергарт, Амалія Варданян, 1 курс

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті
Service portal :: Webmaster
2012-2019