1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Achievement

Diiplomas and certificates

Form of entrance

Contacts

phone/fax number: (044) 288-34-67
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mailingaddress: 01601, с.Kyiv,
Pyrohova street, 9, office - 5.5

on Faсebook fase1

Всього відвідувань

1793624
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
1183
3165
11246
1756525
69047
122086
1793624

Your IP: 34.204.191.0
Server Time: 2020-02-21 08:11:30

Зупинка - найкращий спосіб роздивитися обидві сторони медалі

Якщо вона сталася ближче до середини, нам відкриваються чудові краєвиди на архів україніки11майбутнє, теперішнє та забуте минуле.

Що зберігають у собі архіви? На перший погляд усе ідентичне: документи, що втрачають дієздатність, потрапляють до страшного та темного приміщення, де про них забувають навіки. Архівні документи неначе тенденція музичної індустрії: випустивши один сингл, більше про тебе не згадають.

Але як бути, якщо через сторіччя люди роблять радіо голосніше та слухають до останньої секунди унікальний набір спонтанних нот? Людство може - повинне - так само прислухатися до архівних документів, які зберігають у собі самобутній дух гетьманства, фотографії натхненного театру та барви безнадійно сумних книг.

архів україніки2Останні п'ятниці розпочинаються для нас із говіркого київського вітру, який несе нас до справжніх антонімів: спочатку наймолодший з усіх - Центральний державний архів зарубіжної україніки; тижнем пізніше найповажніший - Центральний державний історичний архів міста Києва. Контрастність - ключ до розуміння спеціальності.

архів україніки3

На тлі завершення осінньої пори теоретичний матеріал опрацьовано "від дошки до дошки", і єдине, що може закріпити за конспектами статус "зроблено" - опрацювання теоретичного матеріалу. Практика здатна розшифрувати теорію, як комп'ютер дешифрує двійковий код. 

Кожна державна організація має свою специфіку - від Міністерств до Верховної Ради, так і архіви - вузькоспеціалізовані заклади. Центральний державний архів зарубіжної україніки - координаційний центр з питань роботи з документами архівної україніки, який має на меті культурне зближення з українцями, що були змушені емігрувати під час репресій, погіршення загального становища республіки, загострення масових гноблень, але навіть за цих умов ними було збережено любов і вірність до своєї Батьківщини. 

Зворушливі факти, історії, самі люди, які пронесли через кордон безцінні архівні документи, а через декади - пам'ять, віру і бажання передати свою спадщину до України. За матеріалами, переданими фондоутворювачами, незалежно від часу, створюються мальовничі виставки, у яких за допомогою ретро-знімків, дипломів та листів передається дух діяльності української діаспори. 

"Київський центральний архів давніх (древніх) актів (КЦАДА) засновано у 1852 р. згідно з указом Сенату від 2 (14) квітня, про організацію центральних архівів для актових книг у Києві, Вітебську та Вільно. В Україні, Литві та Білорусії створювалися регіональні архіви для зберігання документів колишніх установ Великого князівства Литовського і Речі Посполитої XVI-XVIІІ ст.", - повідомляється на офіційній сторінці Центрального державного історичного архіву міста Києва. 

Архів зберігає у собі пам'ятки, які пройшли через століття, пережили страшні війни та врятувалися від людської жадібності; особисті щоденники царів, церковні переписи населення, серед яких знайшлося місце для великого українського письменника і художника Тараса Григоровича Шевченка, та історичні нормативно-правові акти. 

Відвідати два абсолютно контрастні архіви - незабутнє враження. Не дивлячись на одну професійну думку щодо збереження задокументованих реліквій, вони кардинально різні, кардинально дивовижні та цікаві. Можливо, усім необхідно відчути дух, збережений поміж аркушів архівних документів. Можливо, кожен повинен побувати в одному з Центральних державних архівів України. 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті
Service portal :: Webmaster
2012-2019