1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

тел/факс: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поштова адреса: 01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

На фейсбукfase1

В  Iнстаграм 

ins

Дипломи та атестати

Всього відвідувань

0770295
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
778
1433
8956
753176
22338
23922
770295

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-19 19:19:26

Нестеренко Галина Олегівна

ngo

Доктор філософських наук зі спеціальності «Соціальна філософія та філософія історії» (2009 р.), доцент по кафедрі соціології, управління та євроінтеграції (2007 р.), професор кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті (2012 р.).

Автор понад 150 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 2 одноосібні і розділи 8-ми колективних монографій, понад 20 навчально-методичних видань, численні наукові статті з проблематики інновацій в освіті, соціальної самоорганізації, філософії управління, кадрового менеджменту. Укладач збірок студентських наукових праць. Координатор спільного європейського проекту ТЕМПУС-543873 "Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями".

Тема докторської дисертації «Самовідтворення української політичної нації: принципи та механізми»

Тема кандидатської дисертації «Синергетичний вимір самореалізації особистості в умовах трансформації суспільства».

Стипендіат Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (2012 р.). Лауреат Премії Президента України для молодих вчених (2010 р.). Грамота МОН України (2003 р.).

Член спеціалізованої вченої ради Д 26.718.03 Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України зі спеціальностей 21.01.01 – основи національної безпеки держави (політичні науки) та 21.03.01 – гуманітарна і політична безпека держави (філософські науки).

Науковий редактор чисельних колективних наукових монографій. Секретар редакційної ради 25-томного видання «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку» (голова – Кремень В.Г., заступник голови – Андрущенко В.П.). Відповідальний секретар журналу "Нова парадигма" (2003-2010 рр.).

Детальніше: Нестеренко Г.О.

Братаніч Оксана Василівна

xana

Кандидат філологічних наук (2005 р.),  доцент по кафедрі суспільних та педагогічних дисциплін (2013 р.)

Робота у сфері освіти:

2016 р. - Київський національний торговельно-економічний університет, доцент кафедри сучасних європейських мов.
2004-2015 рр. - Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, доцент кафедри суспільних та педагогічних дисциплін.
1998-2004 рр. - Київський фінансово-економічний коледж, старший викладач кафедри гуманітарних наук.

Детальніше: Братаніч О.В.

Фендьо Олена Миколаївна

fende

Кандидат технічних наук (2012 р.), закінчила навчання в аспірантурі Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя за спеціальністю 05.13.07 «Автоматизація процесів керування». 

У 2003 році закінчила навчання в магістратурі на кафедрі комп'ютерних технологій ТНТУ ім. Івана Пулюя за спеціальністю «Комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва» та здобула кваліфікацію співробітника в галузі автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій. Самопрезентація

Детальніше: Фендьо О.М.

Охмуш-Ковалевська Оксана Іванівна

A7OnSjI4sCMСт. викладач кафедри. Магістр з педагогіки вищої школи.

У 2009 р. закінчила магістратуру Факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та отримала кваліфікацію «Викладач університетів та вищих навчальних закладів»
У 2007 р. закінчила Філологічний факультет Бердянського державного педагогічного університету
Працює над кандидатською дисертацією "Філософські основи підготовки педагогів до інклюзивної освіти" (2014 р. - 2017 р.).

До 2013 року була співробітником кафедри філософії Запорізького національного технічного університету .
До 2014 року була співробітником у КГРТ КНУ імені Тараса Шевченка.
З вересня 2014 р. обіймає посаду ст. викладача кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова.
Викладацька діяльність. Проводить лекційні, практичні та семінарські заняття для студентів з дисциплін "Вступ до фаху", "Самоорганізація та професійний розвиток", " Етика та психологія ділового спілкування", "Креативний менеджмент"

Галицький Олександр Вадимович

galalexВикладач каферди. У 2012 році закінчив Фізико-математичний факультет за спеціальністю "Математика" та здобув кваліфікацію вчителя математики та інформатики, адміністратора навчальних комп'ютерних систем. У 2013 році  закінчив Факультет інформатики за спеціальністю "Освітні вимірювання" та здобув кваліфікацію керівника закладу з оцінюванння якості освіти та фахівця у галузі освітніх вимірювань.  Продовжує навчання в аспірантурі зі спеціальності 13.00.10 "Інформаційні технології в освіті", тема дисертаційного дослідження "Управління інформаційними ресурсами з використанням веб-орієнтованих комп'ютерних систем у педагогічному університеті."

Матвієнко Роман Олександрович

dek menedКандидат економічних наук (2005 р.). Доцент кафедри менеджменту (2008 р.).

Робота у сфері освіти: заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського фінансово-економічного коледжу ДПА України; декан факультету менеджменту державного Міжгалузевого інституту управління; проректор з навчально-методичної роботи Економіко-технологічного університету.

Відзнаки: Відзнака Київського міського Голови; Почесна грамота Виконавчого комітету Броварської міської ради за досягнуті успіхи у праці; Цінний подарунок Броварського міського голови за досягнення у галузі освіти; Почесний знак Міжнародної поліцейської асоціації «За мужність та професіоналізм».
Автор понад 60 публікацій, з них 3 навчальних посібника, 2 монографії, написаних одноосібно, 45 наукових та 11 навчально-методичного характеру.

Детальніше: Матвієнко Р.О.

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ